Başarılarımız
Kanguru 2020 Türkiye Matematik Yarışması Finaline Katılmaya Hak Kazandık

10.06.2020

Kanguru 2020 Türkiye Matematik Yarışmasında Mihrimah AKTAŞ, Emirhan Berat YILMAZ, Ayşe GÜMÜŞSOY, Yağız MAYTALMAN, Zeren YETKİN isimli öğrencilerimiz Türkiye finaline katılmaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimize başarılarının devamını diliyoruz.

Okulumuz Öğrencilerinden Dalya Demirçakan '23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' Temalı Resim Yarışmasında 1. olmuştur.

30.04.2020

MovaPark Avm nin düzenlemiş olduğu '#23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' temalı #resim yarışması 11 yaş kategorisinde okulumuz öğrencilerinden Dalya Demirçakan 1. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder,başarılarının devamını dileriz.

Masa Tenisi İl Birinciliği

28.02.2020

Çağdaş Eğitim Ortaokulu masa tenisi yıldız erkek takımımız İzmir de düzenlenen Masa tenisi il  birinciliği turnuvasında İzmir şampiyonu olarak Türkiye finalleri bölge elemelerine katılma başarısı göstermiştir. Öğrencilerimizi tebrik eder, bölge şampiyonasında başarılar dileriz.

Ortaokulu yıldız erkekler futsal takımı birinciliği

21.02.2020

Çağdaş Eğitim Ortaokulu yıldız erkekler futsal takımı il birinciliği müsabakalarında gruplarındaki maçlarını namağlup tamamlayarak finallere yükselmişlerdir. Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Okçulukta İzmir 2. liği

18.02.2020

İzmir kulüpler arası 13-14 yaş grubu okçuluk yarışmasında [title_company] ortaokul öğrencisi Saliha Başağalar İzmir 2. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

İzmir İli Taekwondo branşı yıldızlar kategorisi 59 kg sıkletinde birincilik

18.11.2019

Çağdaş Eğitim Koleji Şampiyonlar Çıkarmaya Devam Ediyor.. İzmir ili Taekwondo branşı yıldızlar kategorisi 59 kg sıkletinde öğrencimiz İbrahim Talha Aydemir İl birincisi olmuştur.

Atatürk ve Cumhuriyet konulu şiir yarışmasında İkincilik

01.11.2019

Fen Lisesi 11. sınıf öğrencimiz Furkan UCA, Buca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği "Atatürk ve Cumhuriyet" konulu şiir yarışmasında ilçe ikincisi olmuştur.

İzmir Bilim Olimpiyatlarında İkincilik

30.05.2019

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilk kez bu yıl düzenlediği İzmir Bilim Olimpiyatlarında 5. ve 6.sınıflar Matematik kategorisinde Selim Arıkan adlı öğrencimiz 188 kişi arasından 2. olarak çeyrek altın ve 6.sınıflar arasında 2. olarak gümüş madalya kazanmıştır.

Ortaokul Bilgisayar kategorisinde ikincilik ve üçüncülük

30.05.2019

Ortaokul Bilgisayar kategorisinde ise Emirhan Berat Yılmaz adlı öğrencimiz 119 kişi arasında 3.olmuş gram altın ödülü kazanmış ve 7.sınıflar arasında 2. olarak gümüş madalya almaya hak kazanmıştır.

Buca okullar arası masa tenisi turnuvasında namağlup şampiyonluk

22.05.2019

Buca okullar arası masa tenisi turnuvasını namağlup bir şekilde tamamlayarak şampiyon oldular.

Okullar arası İzmir İl masa tenisi şampiyonasında altıncılık

17.05.2019

Masa tenisi ile 6 ay önce tanışan Çağdaş Eğitim Ortaokulu küçük erkek masa tenisi takımımız Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu okullar arası İzmir İl şampiyonasında 33 okul arasından İzmir 6.sı olmuştur.

Kanguru Matematik yarışmasında %20 lik dilimdeyiz

16.05.2019

Çağdaş Eğitim Koleji Ortaokulu öğrencisi Selim Arıkan ''Kanguru Matematik'' yarışmasında %20 lik dilime kalmayı başarmıştır.

Kanguru Matematik yarışmasında %5 lik dilimdeyiz

16.05.2019

Türkiye genelince 91386 öğrencinin katılım sağladığı Kanguru Matematik sınavında 6/C sınıfından Selim ARIKAN adlı öğrencimiz 97 puanla %5'lik dilime girmeyi başarmıştır

Türk Beyin Takımı, beyin olimpiyatlarında 13. lük

14.05.2019

Türk Beyin Takımı tarafından düzenlenen Beyin Olimpiyatları Türkiye Finaline Okul ve Bölge aşamasını sınavlarını geçerek büyük başarı sarf eden 3B sınıfı öğrencimiz Yağmur Tümer katıldı. 5 bölümden oluşan final sınavında öğrencimiz 622 puan alarak Türkiye 13.sü olmuştur.

Geleneksel çocuk oyunları bayrak koşusunda birincilik

10.05.2019

Gençlik ve Spor Bakanlığının ilçe genelinde düzenlediği Geleneksel çocuk oyunları bayrak koşusu alanında öğrencilerimiz Kazım Eren Özçendek, Merve Deniz, Ahmet Türkmen, Talha Tetik, Şevval Çimen, Ecrin Sanaç isimli öğrencilerimizi birinci olmuşlardır.

Kulüpler arası yıldızlar masa tenisi turnuvasında şampiyonluk

07.05.2019

Masa tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Kulüpler arası yıldızlar turnuvasında Çağdaş Eğitim Kurumları öğrencisi Rahmet Selim Gülgün İzmir şampiyonu olmuştur.

23 Nisan konulu kompozisyon yarışmasında birincilik

24.04.2019

Çağdaş Eğitim Koleji 4/C sınıfı öğrencimiz Atalay Atik Gaziemir İlçe Milli Eğitim tarafından düzenlenen 23 Nisan konulu kompozisyon yarışmasında 1.olmuştur. Ödülünü Sayın Kaymakamımız Yaşar Dönmez takdim etmiştir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik yıldızlar masa tenisi turnuvasında İkincilik

24.04.2019

İzmir İli Masa tenisi il Temsilciliğinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik yıldızlar Turnuvasında Okulumuz öğrencisi Abdüssamed Özel İzmir 2. ci si olmuştur.

7. ve 8. sınıf İngilizce sınavında birincilik

13.04.2019

Türkiye genelinde 7. ve 8. sınıflara uygulanan İngilizce sınavında kurumumuz öğrencileri büyük bir başarıya imza attılar.7.Sınıflar 122987 kişi arasında 4 öğrencimiz, Türkiye birinciliği, 8.Sınıflarda ise 94135 kişi arasında 6 öğrencimiz, Türkiye genelince birincilik elde etmişlerdir.

Deneyap Teknoloji Atölyelerine öğrenci seçme sınavında 2. aşamadayız

13.04.2019

Milii Eğitim Bakanlığı onaylı Türkiye geneli yapılan Deneyap Teknoloji Atölyelerine öğrenci seçme sınavında 8/A sınıfından Sezen Tuana BALA ve 5/A sınıfından Emir CEYHUN adlı öğrencilerimiz 2.aşama uygulama sınavına katılmaya hak kazanmıştır.

uluslararası resim yarışmasında dünya üçüncülüğü

13.04.2019

1. Sınıf öğrencilerimizden Çağan Demirçakan katıldığı Mizyalart - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen uluslararası resim yarışmasında dünya üçüncüsü olmuştur.

Genç erkekler, Muay Thai branşında birincilik ve İkincilik

27.03.2019

İzmir ili okullar arası genç erkekler kategorisi Muay Thai branşında 51 kg sıkletinde Yunus Emre KILIÇ İzmir 1 .si, 57 kg sıkletinde Efe BAYLAN İzmir 2 .si olmuştur.

Yıldız kızlar makaralı yay okçuluk branşında üçüncülük

27.03.2019

İzmir İli okullar arası Yıldız kızlar makaralı yay okçuluk branşında Saliha BAŞAĞALAR İzmir 3.sü olmuştur.

Türk Beyin Takımı yarışmasında bölge finali

18.03.2019

Türk Beyin Takımı yarışmasında Yağmur TÜMER, Demir ERDOĞAN, Mert COŞGUN, Zeynep ÇELTİK, Ecrin ŞEKERCİ, Kazım Eren ÖZÇENDEK bölge finaline katılmaya hak kazandılar.

Ekin-X Matematik Yarışmalarında İkincilik

22.02.2019

Ekin-X Matematik Yarışmalarında 6.sınıflar kategorisinde Selim Arıkan adlı öğrencimiz İzmir genelinde 2.lik kazanmıştır

İzmir Gençler Bilek Güreşi turnuvasında 16 madalya

19.02.2019

İzmir Gençler Bilek Güreşi turnuvasında 8 öğrencimiz kendi sıkletlerinde; 7 altın, 8 gümüş, 1 bronz olmak üzere toplamda 16 madalya kazandı. Katkılarından dolayı Asil İzcilik ve Spor Derneğimize teşekkür ediyoruz.

İzmir İli yıldızlar erkekler masa tenisi turnuvasında üçüncülük

13.02.2019

İzmir İli Yıldız Erkekler masa tenisi turnuvasında okulumuzu temsil eden Rahmet Selim Gülgün, Abdussamed Özel, Taha Recep Akça adlı öğrencilerimiz 36 okulun katıldığı turnuvada İzmir 3.sü olmuşlardır.

Muay Thai Avrupa Kupası'nda üçüncülük

28.11.2018

Muay Thai Avrupa Kupası'nda öğrencimiz Yunus Emre KILIÇ üçüncü olmuştur.

Masa tenisi turnuvasında birincilik

27.04.2018

Okulumuz ilçe genelinde yapılan masa tenisi gençler turnuvasında tüm rakiplerini yenerek 1. olmuştur.

Gruplar Masa Tenisi Turnuvası’nda İkincilik

09.02.2018

Okulumuz, Uşak’ta düzenlenen “Gruplar Masa Tenisi Turnuvası’nda 2. olarak Nevşehir’ deki Türkiye şampiyonasına katılma hakkı elde etmiştir.

'Peygamberimiz ve Güven' konulu kompozisyon yarışmasında birincilik

30.11.2017

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Peygamberimiz ve Güven' konulu kompozisyon yarışmasında öğrencimiz Nilsu Koç birinci oldu. Ödülü İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun elinden alan öğrencimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz

Teakwondo Avrupa Şampiyonasında birincilik

16.11.2017

Teakwondo Avrupa Şampiyonasında öğrencimiz Mertcan DOLMACI birinci olmuştur

Karate izmir il şampiyonasında İkincilik

30.09.2017

Karate İzmir İl Şampiyonası'nda öğrencimiz Onat ÇUBUK ikinci olmuştur

Masa tenisi turnuvasında İkincilik

18.09.2017

9 Eylül İzmir'in Kurtuluş Günü çerçevesinde gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasında okulumuz öğrencilerinden Rahmet Selim Gürgün turnuvada 2. olmuştur

Samsunda düzenlenen Türkiye Şampiyonasında, şampiyonluk

09.09.2017

Samsun da düzenlenen gençler Türkiye Şampiyonasında öğrencimiz MERTCAN DOLMACI Türkiye şampiyonu olmuştur.

İzmir Karate Şampiyonasında İkincilik ve üçüncülük

29.07.2017

15 Temmuz İzmir Karate Şampiyonasında öğrencilerimizden İsmail Eren IŞIKLI ikinci, Ömer AKPOLAT üçüncü olmuştur.

masa tenisi balkan şampiyonası'nda üçüncülük

17.06.2017

Öğrencimiz Kaan DÖNMEZ'inde içerisinde bulunduğu Masa Tenisi Milli Takımımız Balkan Şampiyonası'nda üçüncü olmuştur.

2.ulusal tales matematik yarışması final sınavında birincilik

20.05.2017

2.Ulusal Tales Matematik Yarışması final sınavına okulumuzu temsilen 3.Sınıf öğrencimiz Emir CEYHUN ve 4.Sınıf öğrencimiz Yusuf Enes ERÇEK katılmaya kazanmıştır. 3.Sınıf öğrencimiz Emir CEYHUN İzmir İl birincisi olmuştur.

masa tenisi turnuvasında İkincilik

12.05.2017

Çağdaş Eğitim Ortaokulu İlçe Masa Tenisi turnuvasında 2. Olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

fiziksel etkinlikler çemberle i̇şbirliği oyununda birincilik

12.05.2017

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu "Fiziksel Etkinlikler Çemberle İşbirliği" oyununda 1.sınıflarımız, "Fiziksel Etkinlikler El Değdirerek Bayrak Koşusu" oyununda 2.sınıflarımız İlçe birincisi olmuşlardır.

Türk Beyin Takımı Beyin Olimpiyatlarında bölge finallerindeyiz

Türk Beyin Takımı Beyin Olimpiyatlarında 11 öğrencimiz bölge finallerine kaldı.



Menü